Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka kurierem przy zakupach powyżej 300 zł.
(dotyczy przelewu i pobrania)

Zakupy bez logowania

Możesz dokonać zakupów w naszym sklepie nawet bez logowania.

Odbiór osobisty

Zamówione książki możesz odebrać osobiście w jednym z naszych oddziałów na terenie województwa mazowieckiego.

Opinie o nas

Przeczytaj opinie klientów o naszym sklepie i produktach

ZAMAWIANIE

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA PRZEZ KLIENTA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU SKLEPU.
1. Klient ma 2 możliwości złożenia zamówienia:

a) Z rejestracją- Klient przy składaniu pierwszego zamówienia podaje swoje dane (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mail), a przy kolejnych zakupach posługuje się loginem i hasłem podanym podczas rejestracji.
b) Bez rejestracji- Klient za każdym razem przy dokonywaniu zakupów musi podawać swoje dane.

2. Klient wybiera tytuł podręcznika z oferty prezentowanej na stronie internetowej www.podrecznikimykcyk.pl i składa zamówienie w sklepie internetowym.
3. Jeżeli Klient nie zaznaczy w zamówieniu wymaganych wydań podręczników, wysyłane zostaną podręczniki
w najnowszym dostępnym w magazynie wydaniu.
4. Sprzedawca nie odpowiada za różnice wynikające pomiędzy poszczególnymi wydaniami podręczników oraz za brak materiałów dodatkowych dołączanych przez wydawnictwa do nowych podręczników takich jak: mapki, słowniczki, płyty CD itp.
5. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie przez Klienta lub w przypadku wybranej płatności przelewem, wpłynięcie należnej kwoty na konto Sprzedawcy. W przypadku braku takiego potwierdzenia Sprzedawca zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.
6. Wysłany towar do momentu wpłaty pełnej należności za niego jest własnością sklepu.
7. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.
8. O braku w magazynie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
9. Pracownik - sklepu internetowego podrecznikimykcyk.pl- obsługujący dane zamówienie, zobowiązany jest do sprawdzenia stanu podręczników przed wysłaniem przesyłki do Klienta.
10. Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą telefoniczną pod nr telefonu 0-508-090-282. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.
11.  Zamówienie będzie anulowane jeśli:
    - nie zostanie potwierdzone w ciągu 3 dni kalendarzowych, od momentu złożenia zamówienia (w przypadku zamówień z wybraną formą płatności "za pobraniem"),
- pieniądze nie wpłyną na nasze konto w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia (w przypadku zamówień z wybraną formą płatności "przedpłata").