Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka kurierem przy zakupach powyżej 300 zł.
(dotyczy przelewu i pobrania)

Zakupy bez logowania

Możesz dokonać zakupów w naszym sklepie nawet bez logowania.

Odbiór osobisty

Zamówione książki możesz odebrać osobiście w jednym z naszych oddziałów na terenie województwa mazowieckiego.

Opinie o nas

Przeczytaj opinie klientów o naszym sklepie i produktach

CZAS REALIZACJI I FORMA DOSTAWY ZAMÓWIENIA


1. Klient informowany jest o zmianie statusu zamówienia pocztą elektroniczną na podany podczas zamawiania lub rejestracji adres e-mail.
2. Na czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny na skompletowanie zamówienia (zazwyczaj ok.48h) oraz czas potrzebny na dostarczenie zamówienia do Klienta.
3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia przez Pracowników Księgarni (średni czas oczekiwania na przesyłkę 4-5 dni). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy.
4. Zamówione towary dostarczane są w sposób wskazany przez Klienta w chwili składania zamówienia:
a) Przesyłka kurierska - paczka kurierska dociera do Klienta przeważnie na drugi dzień roboczy po dniu nadania paczki.
b) Poczta Polska - paczka pocztowa polecona priorytetowa dociera do Klienta przeważnie w ciągu 1 - 3 dni roboczych od dnia jej nadania.
c) Paczkomaty - paczka jest dostarczana do wskazanego przez Klienta paczkomatu z reguły w ciągu 1 dnia roboczego od dnia nadania.
d) Odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu terminu (Zamawiający ma 7 dni na odbiór osobisty podręczników-od momentu otrzymania informacji od pracownika księgarni o terminie odbioru,po upływie 7 dni zamówienie automatycznie jest anulowane) Warszawa ul. Wałbrzyska 11 Centrum Handlowe Land lok.171A 1 piętro
5.Sprzedawca nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz firmy kurierskie.
6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem, podanym przez Kupującego.